Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"

Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy nehodí. Potřebujete kompaktní pokladnu, která zvládne funkce velkých zařízení, ale nezabere nedostatkové místo na pultě. Taková jsou přesně all-in-one řešení z naší nabídky.

 

 

Vše v jednom a jednoduše

 

To je to hlavní, co od pokladen z řady all-in-one můžete očekávat. Pokladna Wintec EET kombinuje výhody dvou zařízení – dotykové a zároveň tlačítkové pokladny. Ovládání je tedy velmi jednoduché a intuitivní, navíc tlačítková numerická klávesnice podstatně urychluje práci. Pokladna Wintec EET pracuje na systému Android, její ovládání tak zvládne každý, kdo někdy přišel do kontaktu s chytrým telefonem. Osmipalcový kapacitní dotykový displej vám dává dostatek prostoru a přehlednost, kterou oceníte při účtování složitějších nákupů, vyřizování zákaznických slev nebo stornování účtenek.

 

 

Malá, ale šikovná pokladna

 

Ačkoliv je Wintec EET kompaktní pokladnou (jednou z nejmenších na trhu), umí toho překvapivě hodně. Má dva menší displeje, jeden z nich je zákaznický, kde se zobrazují účtované položky, a k tomu velký dotykový displej, který slouží k ovládání pokladny. Součástí přístroje je tiskárna 58 mm účtenek, kterou můžete přes pokladnu jednoduše ovládat a měnit text v záhlaví a zápatí účtenky. Připojím k pokladně potřebné periferie, ptáte se. Ano, na tohle jsme také mysleli. Přístroj má všechny potřebné porty na připojení čtečky čárových kódů, pokladní zásuvky atd. Pokladna Wintec EET má samozřejmě dostatek výkonu pro plynulou a rychlou práci i komunikaci s úřadem při odesílání/přijímání kódů účtenek. Připojit ji můžete přes ethernet kabel, Wi-Fi nebo bluetooth a nechybí porty USB a periferií.

 

 

Software vyvinutý pro české podnikání

 

 

Wintec EET využívá pokladního softwaru EET POS z české produkce. Tento sofistikovaný program vyvíjeli odborníci přímo pro české prostředí a na míru menším a středním podnikům. Výhodou EET POS softwaru je jeho jednoduchost a přehlednost, stejně jako malé nároky na hardware. Můžete ho proto používat klidně i na svém tabletu nebo telefonu. V kombinaci s pokladním řešením vše v jednom Wintec EET máte jistotu, že do povinnosti evidovat každou platbu vplujete bez komplikací a bez zbytečného stresu. Budete mít přehled o stavu skladu, jednoduše zvládnete import zboží a denní uzávěrky. Pokladní software vám rovněž ulehčí práci s ročními přehledy a zjednoduší tak tvorbu daňového přiznání.