Logo
Nevíte si rady? Kontaktujte nás na chatu, nebo pošlete mail.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.03.2020
Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"
Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy nehodí. Potřebujete kompaktní pokladnu, která zvládne f... číst celé
02.02.2020
Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístroje
Přechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným nákladům na pořízení a provoz chytré pokladny. Vrás... číst celé
02.06.2020
Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenka
Okolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se termín spuštění druhé vlny, do které spadá malo a ve... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinují
Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinují

Pokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do mobilu přes kompaktní systémy vše v jednom až po velké pokladny s dotykovým monitorem a moha periferiemi. Pokud váháte, mobilní aplikace vám nestačí a zároveň váš obchod nepotřebuje profesionální řešení za několik desítek tisíc, zvažte zlatou střední cestu – all-in-one dotykovou pokladnu Quorion Qtouch 8.

 


Výkon a funkce, které vám usnadní podnikání


Řešení vše v jednom je ideální všude, kde není dost místa a vlastně ani potřeba velkého systému založeného na klasickém PC. V zařízení malých rozměrů najdete vše, co potřebujete: rychlý hardware, přehlednou dotykovou obrazovku, 57 nebo 80 mm tiskárnu účtenek a zákaznický displej, na kterém si kupující přečte položky a ceny. K tomu můžete samozřejmě očekávat pokladní software s jednoduchou obsluhou a plně programovatelnými částmi. Svou pokladnu si tedy snadno přizpůsobíte na míru vašeho podnikání.

 

 

 

 

Nenechte se zmást rozměry, i větší pokladny strčí hravě do kapsy


Pokladny Quorion ze série Qtouch 8 fungují na bázi počítačů bez pohyblivých částí harddisku a větráků, jsou tedy naprosto bezhlučné a také odolnější. Výkon však zůstává vysoký a práce s pokladnou je vždy plynulá a rychlá. Díky LAN, USB, Wi-Fi a bluetooth připojíte k pokladně Quorion jakékoliv periferie, třeba pokladní zásuvku nebo čtečku čárových kódů pro rychlejší markování. Zároveň ji můžete připojit do standardní počítačové sítě a využívat tak další tiskárny, zálohu dat apod.

 

 

S čím vám dotyková pokladna pomůže


Součástí pokladny je nainstalovaný pokladní software QMP. Dává vám široké možnosti individualizace (plně programovatelný 8“ dotykový displej), zvládne pracovat s 50 tisíci položkami zboží. Rozdělit je můžete až do sta skupin podle potřeby, nebo uložit až tisíc zákazníků pro jednodušší práci se slevovými a věrnostními akcemi. K pokladně můžete připojit další tiskárny, ale i kdyby přišel velmi movitý zákazník, integrovaná tiskárna zvládne až tisíc řádků.

Pokud máte velký obchod (nebo restauraci) s více prodávajícími zaměstnanci, oceníte možnost rozšíření o mobilní terminál Orderman, případně jen aplikaci QOrder, kterou nahrajete do svého chytrého zařízení. Otvírá se vám tak možnost účtovat stoly či zákazníky obchodu na dálku přímo z plochy.