NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinují

Pokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do mobilu přes kompaktní systémy vše v jednom až po velké pokladny s dotykovým monitorem a moha periferiemi. Pokud váháte, mobilní aplikace vám nestačí a zároveň váš obchod nepotřebuje profesionální řešení za několik desítek tisíc, zvažte zlatou střední cestu – all-in-one dotykovou pokladnu Quorion Qtouch 8.

 


Výkon a funkce, které vám usnadní podnikání


Řešení vše v jednom je ideální všude, kde není dost místa a vlastně ani potřeba velkého systému založeného na klasickém PC. V zařízení malých rozměrů najdete vše, co potřebujete: rychlý hardware, přehlednou dotykovou obrazovku, 57 nebo 80 mm tiskárnu účtenek a zákaznický displej, na kterém si kupující přečte položky a ceny. K tomu můžete samozřejmě očekávat pokladní software s jednoduchou obsluhou a plně programovatelnými částmi. Svou pokladnu si tedy snadno přizpůsobíte na míru vašeho podnikání.

 

 

 

 

Nenechte se zmást rozměry, i větší pokladny strčí hravě do kapsy


Pokladny Quorion ze série Qtouch 8 fungují na bázi počítačů bez pohyblivých částí harddisku a větráků, jsou tedy naprosto bezhlučné a také odolnější. Výkon však zůstává vysoký a práce s pokladnou je vždy plynulá a rychlá. Díky LAN, USB, Wi-Fi a bluetooth připojíte k pokladně Quorion jakékoliv periferie, třeba pokladní zásuvku nebo čtečku čárových kódů pro rychlejší markování. Zároveň ji můžete připojit do standardní počítačové sítě a využívat tak další tiskárny, zálohu dat apod.

 

 

S čím vám dotyková pokladna pomůže


Součástí pokladny je nainstalovaný pokladní software QMP. Dává vám široké možnosti individualizace (plně programovatelný 8“ dotykový displej), zvládne pracovat s 50 tisíci položkami zboží. Rozdělit je můžete až do sta skupin podle potřeby, nebo uložit až tisíc zákazníků pro jednodušší práci se slevovými a věrnostními akcemi. K pokladně můžete připojit další tiskárny, ale i kdyby přišel velmi movitý zákazník, integrovaná tiskárna zvládne až tisíc řádků.

Pokud máte velký obchod (nebo restauraci) s více prodávajícími zaměstnanci, oceníte možnost rozšíření o mobilní terminál Orderman, případně jen aplikaci QOrder, kterou nahrajete do svého chytrého zařízení. Otvírá se vám tak možnost účtovat stoly či zákazníky obchodu na dálku přímo z plochy.