Logo
Nevíte si rady? Kontaktujte nás na chatu, nebo pošlete mail.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
21.03.2020
Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"
Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy nehodí. Potřebujete kompaktní pokladnu, která zvládne f... číst celé
02.02.2020
Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístroje
Přechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným nákladům na pořízení a provoz chytré pokladny. Vrás... číst celé
02.06.2020
Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenka
Okolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se termín spuštění druhé vlny, do které spadá malo a ve... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET Cube
Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET Cube

Jednodušeji už to nepůjde. Na trhu jsou desítky variant pokladen pro elektronickou evidenci tržeb, některé jednodušší, některé složitější. Ne všechny se svými funkcemi dají považovat za univerzální a dostatečné pro dynamický byznys maloobchodu a velkoobchodu. Pokladní systém EET Cube však oslovuje velmi širokou škálu podnikatelů, kteří oceňují jeho přednosti v čele s jednoduchou obsluhou.

 

 

 

Je to jednoduché – stačí rozbalit a prodávat

 

EET Cube je pokladní platforma pro malé a střední podniky, která reprezentuje řešení vše v jednom. Při pořízení této pokladny tedy dostanete vše, co pro evidenci tržeb potřebujete a stačí de facto jen připojit k internetu. Součástí EET Cube je totiž výkonný tablet, praktický stojan a tiskárna účtenek, vše propojeno do kompaktního celku, který stačí jen umístit na pult, a můžete prodávat.

Základní stavební jednotkou pokladního systému EET Cube je výkonný tablet HANNSPAD 133 TITAN 2. Tento přístroj s 13,3“ širokoúhlým kapacitním displejem poskytuje dostatek operační paměti a výkonu nejen pro obsluhu pokladního systému, ale hravě zvládne funkce a programy, které od moderního tabletu očekáváte. Napomáhá tomu osmi jádrový procesor, 2 GB operační paměti a 16 GB vnitřní paměti. Prodejní periferie můžete propojit buď Wi-Fi, Bluetooth nebo micro USB porty. Tablet pracuje s operačním systémem Android 5.1, jeho ovládání je tak stejně jednoduché a intuitivní jako u chytrých telefonů.

 

 

 

Jeden jednoduchý software, prosím

 

EET Cube dodáváme s pokladním softwarem EET POS, jedním z nejjednodušších a uživatelsky nejlépe hodnocených programů využívaných při prodeji s elektronickou evidencí tržeb. Jednoduchá grafika, možnost přizpůsobení aplikace a provoz bez paušálu patří k hlavním výhodám tohoto programu.

 

 

 

 

Co když už tablet mám?

 

Pokud tablet máte a nechce se vám za pokladní systém utrácet více, než je nezbytně nutné, můžete si pořídit jen produkt EET Cube Base Max. Tedy komplexní řešení, ke kterému připojíte svůj chytrý přístroj s Androidem a můžete prodávat. Součástí varianty Base Max je pevný stojan na tablet a příslušenství, tiskárna účtenek, hub na 4 USB výstupy a pokladní software EET-POS v plné verzi.