NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Pokladny LYNX – bez kompromisůElektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

Pokladny LYNX – bez kompromisů

Elektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v České republice. Povinnost evidovat tržby už od loňského roku platí pro restaurace a hotely, od prvního března však čeká druhou vlnu - maloobchody a velkoobchody. Jednoduchá nejlevnější řešení, která můžeme nyní potkávat v malých kavárnách, však zdaleka nenaplní očekávání a potřeby provozovatelů středních a větších obchodů.


Pro všechny, kteří hledají ucelená řešení bez kompromisů, jsou tu české pokladní systémy LYNX. Pokladna LYNX stojí na pevném základu – stolním PC kompaktních rozměrů, který obsluhuje hardware i specializovaný prodejní software. Ten je automaticky napojen na elektronickou evidenci tržeb. Součástí systému je kromě počítače také kvalitní dotykový monitor, praktický stojan a 80 mm tiskárna účtenek. Software funguje na spolupráci systému Windows 10 a špičkového českého pokladního programu Conto, který je vhodný jak pro restaurace, tak pro obchod.

 

 

Co všechno umí LYNX


Je výkonný. S pořízením pokladního systému LYNX nedostáváte pouze úzce profilovaný výrobek, který zvládne jen tisknout a odesílat účtenky. Dostanete plnohodnotnou nadupanou počítačovou sestavu. Díky systému Windows 10 můžete bezproblémově svá data ze starého zařízení převést do nového počítače, nepřijdete ani o své programy a veškeré podklady pro účetní budete mít na jednom místě. Potřebujete během prodeje najít online doplňující informace pro zákazníka, doobjednat zboží, poslat emaily nebo pouštět zákazníkům hudbu? Žádný problém, přepnete okno a na pokladně fungujete jako na běžném počítači. Tím se dostáváme k další výhodě.

 

Je tichý. Každý má rád svůj klid a proto vás potěší fakt, že počítač je chlazený pasivně. Tedy žádný hlučný větrák, žádné škrčení harddisku. Vše naprosto potichu. Nebojte, na funkci to vliv nemá, přece jen parametry Intel® Celeron®dual-core J1800, 2GB DDR3 RAM operační paměti a SSD disk 30GB mluví jasně.

 

Zabere málo místa. LYNX se vejde opravdu i do toho nejmenšího obchodu. Je tak malý, že se celý pohodlně vleze do necelého půl metru. Počítač, dotykový monitor, tiskárna a například čtečka čárových kódů – to vše i v nejmenším kiosku.

 

Obsluha dotykem prstu. Kvalitní monitor s úhlopříčkou 40 cm vám dá dostatečně velkou plochu na práci. Nebudete muset mžourat po malých číslech a tlačítkách, které dostanete s nejmenšími systémy “kalkulačkových” pokladen. Máte-li často špinavé a mokré ruce, nabízejí se dvě možnosti: buď připojíte myš a klávesnici, nebo si objednáte odolnou verzi dotykového monitoru.

 

Ubere vám starostí. Pokladní systém LYNX je plně připravený pro elektronickou evidenci tržeb. Systém dodáváme nainstalovaný. V originálním operačním systému Windows 10 otevřete pokladní program Conto (Conto Mini, Standard, Basic a Max, podle typu zakoupené LYNX pokladny) a můžete začít prodávat. V ceně je samozřejmě i instalace hardwaru v prodejně zkušeným technikem, pokud si sami netroufáte. Ale každý, kdo si někdy pořizoval počítač, to zvládne sám. Tedy stačí vybalit, připojit káblík od internetu a můžete prodávat. A to vše bez měsíčních paušálů.

 

Je český. Pokladní systém LYNX jsme vyvinuli a vyrobili v Česku. Takže s nákupem nedostáváte jen kvalitní produkt, ale také špičkovou zákaznickou péči. Program Conto je neustále aktualizovaný, k dispozici je vám také plná servisní podpora.