NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístroje

Přechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným nákladům na pořízení a provoz chytré pokladny. Vrásky jim dělá také obsluha pokladních zařízení, která může být v mnoha případech složitá. Pro všechny, kteří z jakýchkoliv důvodů preferují jednodušší tlačítkové pokladny, jsme připravili širokou nabídku přístrojů, která pokryje nároky nejmenších živnostníků i velkých provozů.

 

Mobilní pokladna (nejen) pro stánkový prodej

 


 

 

Nejmenší z pokladen v naší nabídce je LYNX Mini. Tento EET přístroj má intuitivní ovládání a je ideální jako mobilní pokladní systém pro stánkový prodej. Jeho baterie totiž bez problémů vydrží celý den. Hodit se vám bude proto i u doručování zásilek. Jednoduchá obsluha přístroje vás nebude nutit k rozsáhlým školením personálu a obsluhu zvládne opravdu každý. Jeho funkce vás mile překvapí a nezadají si s funkcemi větších a dražších pokladen. Můžete účtovat až 15 tisíc položek a přístroj vám hlídá skladové zásoby. Nastavení probíhá po připojení pokladny k počítači USB konektorem.

 

Malý, ale výkonný

 

 

 

Větší variantou tlačítkové pokladny je LYNX Midi, kterou můžete připojit nejen přes Wi-Fi, ale také LAN kabelem. Komunikace s finanční správou je pak velmi jednoduchá. Součástí pokladny je samozřejmě program pro komunikaci s EET. Tato kompaktní pokladna zvládne většinu funkcí prodeje v menších provozech, můžete nastavit přístupy svým zaměstnancům a evidovat skladové zásoby. Zároveň se k LYNX Midi dají připojit periferie jako čtečka čárových kódů, váhy, pokladny nebo čtečka platebních karet. S pořízením této pokladny tak získáváte opravdu variabilní mobilní přístroj.