Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístroje

Přechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným nákladům na pořízení a provoz chytré pokladny. Vrásky jim dělá také obsluha pokladních zařízení, která může být v mnoha případech složitá. Pro všechny, kteří z jakýchkoliv důvodů preferují jednodušší tlačítkové pokladny, jsme připravili širokou nabídku přístrojů, která pokryje nároky nejmenších živnostníků i velkých provozů.

 

Mobilní pokladna (nejen) pro stánkový prodej

 


 

 

Nejmenší z pokladen v naší nabídce je LYNX Mini. Tento EET přístroj má intuitivní ovládání a je ideální jako mobilní pokladní systém pro stánkový prodej. Jeho baterie totiž bez problémů vydrží celý den. Hodit se vám bude proto i u doručování zásilek. Jednoduchá obsluha přístroje vás nebude nutit k rozsáhlým školením personálu a obsluhu zvládne opravdu každý. Jeho funkce vás mile překvapí a nezadají si s funkcemi větších a dražších pokladen. Můžete účtovat až 15 tisíc položek a přístroj vám hlídá skladové zásoby. Nastavení probíhá po připojení pokladny k počítači USB konektorem.

 

Malý, ale výkonný

 

 

 

Větší variantou tlačítkové pokladny je LYNX Midi, kterou můžete připojit nejen přes Wi-Fi, ale také LAN kabelem. Komunikace s finanční správou je pak velmi jednoduchá. Součástí pokladny je samozřejmě program pro komunikaci s EET. Tato kompaktní pokladna zvládne většinu funkcí prodeje v menších provozech, můžete nastavit přístupy svým zaměstnancům a evidovat skladové zásoby. Zároveň se k LYNX Midi dají připojit periferie jako čtečka čárových kódů, váhy, pokladny nebo čtečka platebních karet. S pořízením této pokladny tak získáváte opravdu variabilní mobilní přístroj.