NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

EET CUBE - ideální řešení pro střední a menší provozy

Pokladní systémy – tablety – EET CUBE používají operační systém Android se softwarovou nadstavbou Pexeso a splňují požadavky EET včetně práce v režimu zjednodušeného systému komunikace při trvalé nedostupnosti internetu.

 

Nabídka zahrnuje tablety EET CUBE s osmipalcovou, desetipalcovou a 13,3palcovou dotykovou obrazovkou. Uživatel si může vybrat, jak velká obrazovka splní jeho očekávání pro daný účel. Tablet s malou obrazovkou je vhodný pro nasazení u mobilní obsluhy hostů. Tablet s větší obrazovkou je pak vhodný k umístění na pult například pro přehledné zobrazení rozložení stolů v restauraci a snadné účtování položek.

 

Dle vybraného modelu získává podnikatel další příslušenství:

- koženou brašnu na tablet

- mobilní tiskárnu pro umístění na opasek obsluhy nebo tiskárnu připojitelnou přes USB k umístění do kuchyně nebo na bar pro vydávání objednávek na pokrmy či nápoje.

 

 

 

 

S tabletem se dodává obslužný systém Pexeso, který je možné zdarma vyzkoušet stažením z Google Play – slouží pro účtování do sta položek. Systém Pexeso pak mimo jiné nabízí:

 

- přidávání položek do menu v uživatelsky příjemném prostředí,

- snadné účtování položek a jejich zařazení do skupin DPH,

- zálohování do cloudu v nastavených intervalech, je tedy možné obnovit činnost na novém tabletu, což eliminuje dopady při zcizení tabletu a zvyšuje bezpečnost,

- kalkulačku DPH pro vyčíslení ceny zboží nebo služby s nebo bez DPH,

- modul pro vedení VIP zákazníků,

- větší provozovny uvítají modul skladu, který umí automaticky upozorňovat na docházející zboží,

- přidělování účtů zaměstnancům, kterým pak jsou přístupné jen ty položky, které potřebují,

- tablet lze chránit zdvojeným heslem: pro jeho odemknutí a přístupovým heslem k účtu uživatele,

- administrátor – typicky majitel nebo provozní – mají okamžitý přehled o stavu provozovny a skladu odkudkoli,

- čtyřiadvacetihodinový servis od výrobce pro řešení problémů v podobě podpory a chatu s možností zásahu na dálku,

- na tvorbě aplikace se podílelo 57 odborníků, kteří přispěli připomínkami k jejímu rozvoji,

- výrobce neustále zlepšuje pohodlí obsluhy a funkčnost na základě připomínek zákazníků,

- a mnoho dalších funkcí.

 

Výhoda systému Pexeso spočívá především v rychlosti, uživatelské přítulnosti a přehlednosti při jeho používání a při účtování položek.