Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

EET CUBE - ideální řešení pro střední a menší provozy

Pokladní systémy – tablety – EET CUBE používají operační systém Android se softwarovou nadstavbou Pexeso a splňují požadavky EET včetně práce v režimu zjednodušeného systému komunikace při trvalé nedostupnosti internetu.

 

Nabídka zahrnuje tablety EET CUBE s osmipalcovou, desetipalcovou a 13,3palcovou dotykovou obrazovkou. Uživatel si může vybrat, jak velká obrazovka splní jeho očekávání pro daný účel. Tablet s malou obrazovkou je vhodný pro nasazení u mobilní obsluhy hostů. Tablet s větší obrazovkou je pak vhodný k umístění na pult například pro přehledné zobrazení rozložení stolů v restauraci a snadné účtování položek.

 

Dle vybraného modelu získává podnikatel další příslušenství:

- koženou brašnu na tablet

- mobilní tiskárnu pro umístění na opasek obsluhy nebo tiskárnu připojitelnou přes USB k umístění do kuchyně nebo na bar pro vydávání objednávek na pokrmy či nápoje.

 

 

 

 

S tabletem se dodává obslužný systém Pexeso, který je možné zdarma vyzkoušet stažením z Google Play – slouží pro účtování do sta položek. Systém Pexeso pak mimo jiné nabízí:

 

- přidávání položek do menu v uživatelsky příjemném prostředí,

- snadné účtování položek a jejich zařazení do skupin DPH,

- zálohování do cloudu v nastavených intervalech, je tedy možné obnovit činnost na novém tabletu, což eliminuje dopady při zcizení tabletu a zvyšuje bezpečnost,

- kalkulačku DPH pro vyčíslení ceny zboží nebo služby s nebo bez DPH,

- modul pro vedení VIP zákazníků,

- větší provozovny uvítají modul skladu, který umí automaticky upozorňovat na docházející zboží,

- přidělování účtů zaměstnancům, kterým pak jsou přístupné jen ty položky, které potřebují,

- tablet lze chránit zdvojeným heslem: pro jeho odemknutí a přístupovým heslem k účtu uživatele,

- administrátor – typicky majitel nebo provozní – mají okamžitý přehled o stavu provozovny a skladu odkudkoli,

- čtyřiadvacetihodinový servis od výrobce pro řešení problémů v podobě podpory a chatu s možností zásahu na dálku,

- na tvorbě aplikace se podílelo 57 odborníků, kteří přispěli připomínkami k jejímu rozvoji,

- výrobce neustále zlepšuje pohodlí obsluhy a funkčnost na základě připomínek zákazníků,

- a mnoho dalších funkcí.

 

Výhoda systému Pexeso spočívá především v rychlosti, uživatelské přítulnosti a přehlednosti při jeho používání a při účtování položek.