Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjekty

U malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny QUORION nebo systém pokladen EET CUBE s programem Pexeso. Pro větší nebo pro ty, které požadují větší nabídku funkcí, jsou určeny systémy LYNX české provenience se systémem Conto.


Podnikáte-li v menším podniku, je možné uvažovat o systému QUORION. Ten zvládne všechny funkčnosti, které jsou od pokladního systému očekávány a splní i požadavky, kladené na funkčnost z hlediska EET.

 

 

Systém QUORION dokáže:


 1. - Shromáždit údaje o prodaných výrobcích, pokrmech, službách a zatřídit je do tříd DPH (0% sazby pro vratné obaly, dále do 10%, 15% a 21% sazby DPH).
 2. - Tyto údaje zakódovat a odeslat do centrální databáze EET.
 3. - Přijmout tam vygenerovaný zakódovaný jedinečný kód a umístit jej na účtenku pro potvrzení platby.
 4. - Aby pokladna QUORION takto fungovala, je zapotřebí modul QUORION EET-box.
 5. - Pokladní systémy QUORION umožňují pracovat v režimu zjednodušeného systému komunikace při trvalé nedostupnosti internetu.

 

 

 

 

 

Už základní model QUORION QMP 18 předčí všechna očekávání. 1. - Je vybaven dvěma displeji, jednořádkovým na straně zákazníka, a druhým, dobře čitelným víceřádkovým, směrovaným k obsluze.
 2. - Obsahuje tiskárnu na standardní 57mm termopapír, jehož zakládání je snadné a pochopitelné.
 3. - Má USB port pro přenos dat do externího počítače pro programování funkcionalit i zboží, zálohování, závěrky i statistiky.
 4. - Ovládání je snadné a intuitivní.
 5. - Lze opravovat a rušit zadané položky pohybem ve víceřádkovém menu kurzorovými klávesami.
 6. - V počítači je možné definovat hlavičku účtenky a umístit na ni logo a údaje o firmě i další údaje v programu QMP Lite Software. Ten lze použít i u vyšších řad prodejních pokladen QUORION s dotykovými displeji, mířené na restaurace, pekárny, čistírny a další podniky.

 

 

Už základní model pokladny QUORION nabízí uživateli překvapivě dobrou funkcionalitu i spolehlivost. Překvapí i podporou funkcí pro předzpracování i následné zpracování v počítači.