NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjekty

U malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny QUORION nebo systém pokladen EET CUBE s programem Pexeso. Pro větší nebo pro ty, které požadují větší nabídku funkcí, jsou určeny systémy LYNX české provenience se systémem Conto.


Podnikáte-li v menším podniku, je možné uvažovat o systému QUORION. Ten zvládne všechny funkčnosti, které jsou od pokladního systému očekávány a splní i požadavky, kladené na funkčnost z hlediska EET.

 

 

Systém QUORION dokáže:


 1. - Shromáždit údaje o prodaných výrobcích, pokrmech, službách a zatřídit je do tříd DPH (0% sazby pro vratné obaly, dále do 10%, 15% a 21% sazby DPH).
 2. - Tyto údaje zakódovat a odeslat do centrální databáze EET.
 3. - Přijmout tam vygenerovaný zakódovaný jedinečný kód a umístit jej na účtenku pro potvrzení platby.
 4. - Aby pokladna QUORION takto fungovala, je zapotřebí modul QUORION EET-box.
 5. - Pokladní systémy QUORION umožňují pracovat v režimu zjednodušeného systému komunikace při trvalé nedostupnosti internetu.

 

 

 

 

 

Už základní model QUORION QMP 18 předčí všechna očekávání. 1. - Je vybaven dvěma displeji, jednořádkovým na straně zákazníka, a druhým, dobře čitelným víceřádkovým, směrovaným k obsluze.
 2. - Obsahuje tiskárnu na standardní 57mm termopapír, jehož zakládání je snadné a pochopitelné.
 3. - Má USB port pro přenos dat do externího počítače pro programování funkcionalit i zboží, zálohování, závěrky i statistiky.
 4. - Ovládání je snadné a intuitivní.
 5. - Lze opravovat a rušit zadané položky pohybem ve víceřádkovém menu kurzorovými klávesami.
 6. - V počítači je možné definovat hlavičku účtenky a umístit na ni logo a údaje o firmě i další údaje v programu QMP Lite Software. Ten lze použít i u vyšších řad prodejních pokladen QUORION s dotykovými displeji, mířené na restaurace, pekárny, čistírny a další podniky.

 

 

Už základní model pokladny QUORION nabízí uživateli překvapivě dobrou funkcionalitu i spolehlivost. Překvapí i podporou funkcí pro předzpracování i následné zpracování v počítači.