NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Pokladny LYNX – bez kompromisůElektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se...

Úvod » Stravování

Stravování

 

1. fáze (od 1. prosince 2016) - stravovací služby


  • NACE 56 - Stravování a pohostinství, jde-li o stravovací služby - (podnikatelé, kteří nabízejí jídla a nápoje k okamžité konzumaci na místě, tj. restaurace, hospody, kavárny, kantýny…)

 

Pro tyto pokladny je typický prodejní SW s možností rozdělení účtu na jednotlivé stoly, aby nebylo nutné jednotlivé útraty zaznamenávat zvlášť a následně je ručně přepisovat do pokladny. SW s možností rozdělení účtu na jednotlivé stoly (případně i jednotlivá místa k sezení) vám umožní efektivní a rychlou práci s minimem chyb, která ruční práce umožňuje ve větším měřítku. Kromě nejmenších stravovacích podniků doporučujeme spíše systémy s grafickým a dotykovým displayem, který je ideální pro zobrazení mapy stolů, ale také obsáhne velké množsví markovaných položek a širokou paletu operací s nimi, aniž by jste se museli "proklikávat" do dalších hladin nabídky.

 

Pokud chcete aby vám pokladna dobře sloužila celé roky a vaše investice se vyplatile, věnujte pozornost nejen ceně, ale například kvalitě a odolnosti dotykové plochy a její náchylnosti například k náhodnému polití nebo funkčnosti při mokrých prstech. Naopak možnost šíře periferií není tak důležitá, v restauraci se vám vyplatí už jen kvalitní tiskárna s možností návinu velkých kotoučků (většinou stolní s maximem průměru kotoučku 60mm nebo 80mm, které vám následně ušetří peníze, větší je levnější na 1m účtu, než malé kotoučky) a vyšší rychlost (200mm/s a výše) vám ušetří drahocenný čas.


Parametry
běžná cena 10 990 Kč

naše cena 8 990 Kč