NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Pokladny LYNX – bez kompromisůElektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v... arr3Nevzdávejte boj s vĚETrnými mlýny, vše se dá stihnout rychleNepříjemné věci chodí ve vlnách. Proto jsme se ani nenadáli a druhá vlna EET je tu. S hrůzou jste... arr3EET z pohledu živnostníka: jak jsem vybíral pokladnuV minulém zápisníku jsem vám vysvětlil svůj názor na elektronickou evidenci tržeb, která sama o sobě... arr3LYNX: dvě mouchy jednou ranou – pokladna i plnohodnotný počítačV minulých článcích jsme si průřezově představili několik druhů pokladen. Nejmenší, které... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinujíPokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do... arr3Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET CubeJednodušeji už to nepůjde. Na trhu jsou desítky variant pokladen pro elektronickou evidenci tržeb,... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se... arr3Nejmenší byznys = nejmenší pokladny? Ne tak docelaUž máte EET pokladnu? Pokud váš byznys spadá do druhé vlny elektronické evidence tržeb, čeká vás... arr3EET v maloobchodě: nejvyšší čas ho řešitOd prvního března čeká povinnost evidovat platby také maloobchodníky a velkoobchodníky. Velké firmy... arr3Co jste nevěděli a báli jste se zeptatZa necelé dva měsíce bude odstartována první etapa Elektronické evidence tržeb (EET). Tentokrát se... arr3Nečekejte už déle, EET na vás čekat nebude!Elektronická evidence tržeb je pojem, který pořádně rozhýbal diskuze lidí i politiků o tom, zda ano... arr3QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjektyU malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny... arr3EET není strašák, je to naprostá realita!Projekt EET je rozdělen do čtyř etap, z nichž první začne už 1. prosince tohoto roku. Do startu této... arr3EET CUBE - ideální řešení pro střední a menší provozyPokladní systémy – tablety – EET CUBE používají operační systém Android se softwarovou nadstavbou... arr3Od čajovny až po restauraci – jaký pokladní systém vybrat ?Necelé dva měsíce zbývají do startu první etapy Elektronické evidence tržeb (EET). Na ni naváže hned...

KONTAKTY

Provozovatel webu
eD´system Czech a.s.
Novoveská 1262/95, Ostrava 70900
pokladny(a)edsystem.cz
IČ: 47974516


Nevzdávejte boj s vĚETrnými mlýny, vše se dá stihnout rychle

Nepříjemné věci chodí ve vlnách. Proto jsme se ani nenadáli a druhá vlna EET je tu. S hrůzou jste zjistili, že březen je tu a vy stále nemáte vyřešenou pokladnu pro elektronickou evidenci tržeb. Je to problém, který musíte co nejdříve vyřešit. Nevěště hlavu, dá se to zvládnout.

 

Pokud prodáváte ve svém maloobchodě nebo velkoobchodě za hotové, evidence tržeb je povinná a jejím obcházením se vystavujete riziku velkých pokut. A to až do výše půl milionu korun. Proto raději na chvíli svoji prodejnu zavřete a sežeňte pořádný pokladní systém.

 

Jak se registrovat k EET


Začít musíte tím, že zajdete na finanční úřad, kde si vyzvednete své přístupové údaje k elektronické evidenci tržeb. Nebojte, zabere to jen chvíli a potřebujete k tomu pouze občanku. Úředníci vám vše vysvětlí. S unikátními přihlašovacími údaji navštívíte web www.daneelektronicky.cz a zde poměrně intuitivně postupujete k registraci uživatele a provozovny. Na stejném místě si stáhnete certifikát, na základě kterého bude fungovat vaše komunikace s Finanční správou. Certifikát si raději uložte na více míst (dá se však v případě ztráty obnovit online).

 

Formality máte za sebou, nyní zbývá vyřešit tu opravdu důležitou věc. Jak budete tržby evidovat fakticky, co budete potřebovat a jak si vybrat správné technologické řešení.

 

 

Bez pokladny to nepůjde


Pokladen pro elektronickou evidenci tržeb je nespočet. Od aplikací do mobilu, které stáhnete zadarmo přes kalkulačkové pokladny až po sofistikovaná pokladní řešení, která zvládnou provoz velkých obchodů s desítkami zaměstnanců a několika prodejních míst.

Nevíte, jak v záplavě nabídek vybrat vhodné řešení? Myslete na jednoduché pravidlo, že co je podezřele levné, většinou nefunguje jak má a může vás v důsledku stát mnohem víc, než jen pár tisícovek vyhozených za nekvalitní produkt. S výběrem správné pokladny pro váš byznys vám pomůže například tento článek.

 

Vlajková loď EET pokladních systémů – LYNX

 

 

Co byste při výběru pokladny měli chtít:

-        Jistotu, že jde o poctivého prodejce, který vám bude k dispozici i měsíc, rok nebo pět let po startu evidence. Tedy že nejde o rychlokvašnou firmu, která za půl roku prodá tisíce pokladen a pak zmizí neznámo kam.

-        Kvalitní servisní zázemí. Pokud se něco pokazí, ať už software nebo hardware, vždy musíte mít jistotu, že výpadek bude mít minimální následky a co nejkratší dobu, kdy nebudete moci prodávat. Vysoké pokuty za maření EET nechce nikdo.

-        Systém, který vám usnadní práci. Pomůže vám udělat si v podnikání pořádek a jasno v tržbách, vytvoří vám denní přehledy. Prostě bude přínosem, a vaše podnikaní bude profesionálnější.

 

 

O EET-pokladny.cz

EET-pokladny.cz je otevřená síť prodejců, sdružená kolem největšího distributora výpočetní techniky v ČR a SR, s přesahem do Polska – eD’system Czech a.s. Logistické centrum je umístěno v Ostravě. Skladové plochy přesahují výměru 17.000 m2 a díky moderním technologiím automatizace logistiky a více než 100 pracovníkům může být během jediného dne odbaveno na 10.000 samostatných balíků a několik set palet se zbožím. Naše prodejní partnery pečlivě vybíráme a nejen díky tomu máte vždy jistotu, že zboží, které nabízíme, pochází vždy z oficiálních distribučních kanálů a bude možné je bez potíží reklamovat.