NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Pokladny LYNX – bez kompromisůElektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v... arr3Nevzdávejte boj s vĚETrnými mlýny, vše se dá stihnout rychleNepříjemné věci chodí ve vlnách. Proto jsme se ani nenadáli a druhá vlna EET je tu. S hrůzou jste... arr3EET z pohledu živnostníka: jak jsem vybíral pokladnuV minulém zápisníku jsem vám vysvětlil svůj názor na elektronickou evidenci tržeb, která sama o sobě... arr3LYNX: dvě mouchy jednou ranou – pokladna i plnohodnotný počítačV minulých článcích jsme si průřezově představili několik druhů pokladen. Nejmenší, které... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinujíPokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do... arr3Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET CubeJednodušeji už to nepůjde. Na trhu jsou desítky variant pokladen pro elektronickou evidenci tržeb,... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se... arr3Nejmenší byznys = nejmenší pokladny? Ne tak docelaUž máte EET pokladnu? Pokud váš byznys spadá do druhé vlny elektronické evidence tržeb, čeká vás... arr3EET v maloobchodě: nejvyšší čas ho řešitOd prvního března čeká povinnost evidovat platby také maloobchodníky a velkoobchodníky. Velké firmy... arr3Co jste nevěděli a báli jste se zeptatZa necelé dva měsíce bude odstartována první etapa Elektronické evidence tržeb (EET). Tentokrát se... arr3Nečekejte už déle, EET na vás čekat nebude!Elektronická evidence tržeb je pojem, který pořádně rozhýbal diskuze lidí i politiků o tom, zda ano... arr3QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjektyU malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny... arr3EET není strašák, je to naprostá realita!Projekt EET je rozdělen do čtyř etap, z nichž první začne už 1. prosince tohoto roku. Do startu této... arr3EET CUBE - ideální řešení pro střední a menší provozyPokladní systémy – tablety – EET CUBE používají operační systém Android se softwarovou nadstavbou... arr3Od čajovny až po restauraci – jaký pokladní systém vybrat ?Necelé dva měsíce zbývají do startu první etapy Elektronické evidence tržeb (EET). Na ni naváže hned...

KONTAKTY

Provozovatel webu
eD´system Czech a.s.
Novoveská 1262/95, Ostrava 70900
pokladny(a)edsystem.cz
IČ: 47974516


Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"

Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy nehodí. Potřebujete kompaktní pokladnu, která zvládne funkce velkých zařízení, ale nezabere nedostatkové místo na pultě. Taková jsou přesně all-in-one řešení z naší nabídky.

 

 

Vše v jednom a jednoduše


To je to hlavní, co od pokladen z řady all-in-one můžete očekávat. Pokladna Wintec EET kombinuje výhody dvou zařízení – dotykové a zároveň tlačítkové pokladny. Ovládání je tedy velmi jednoduché a intuitivní, navíc tlačítková numerická klávesnice podstatně urychluje práci. Pokladna Wintec EET pracuje na systému Android, její ovládání tak zvládne každý, kdo někdy přišel do kontaktu s chytrým telefonem. Osmipalcový kapacitní dotykový displej vám dává dostatek prostoru a přehlednost, kterou oceníte při účtování složitějších nákupů, vyřizování zákaznických slev nebo stornování účtenek.

 

 

Malá, ale šikovná pokladna


Ačkoliv je Wintec EET kompaktní pokladnou (jednou z nejmenších na trhu), umí toho překvapivě hodně. Má dva menší displeje, jeden z nich je zákaznický, kde se zobrazují účtované položky, a k tomu velký dotykový displej, který slouží k ovládání pokladny. Součástí přístroje je tiskárna 58 mm účtenek, kterou můžete přes pokladnu jednoduše ovládat a měnit text v záhlaví a zápatí účtenky. Připojím k pokladně potřebné periferie, ptáte se. Ano, na tohle jsme také mysleli. Přístroj má všechny potřebné porty na připojení čtečky čárových kódů, pokladní zásuvky atd. Pokladna Wintec EET má samozřejmě dostatek výkonu pro plynulou a rychlou práci i komunikaci s úřadem při odesílání/přijímání kódů účtenek. Připojit ji můžete přes ethernet kabel, Wi-Fi nebo bluetooth a nechybí porty USB a periferií.

 

 

Software vyvinutý pro české podnikání

 


Wintec EET využívá pokladního softwaru EET POS z české produkce. Tento sofistikovaný program vyvíjeli odborníci přímo pro české prostředí a na míru menším a středním podnikům. Výhodou EET POS softwaru je jeho jednoduchost a přehlednost, stejně jako malé nároky na hardware. Můžete ho proto používat klidně i na svém tabletu nebo telefonu. V kombinaci s pokladním řešením vše v jednom Wintec EET máte jistotu, že do povinnosti evidovat každou platbu vplujete bez komplikací a bez zbytečného stresu. Budete mít přehled o stavu skladu, jednoduše zvládnete import zboží a denní uzávěrky. Pokladní software vám rovněž ulehčí práci s ročními přehledy a zjednoduší tak tvorbu daňového přiznání.