NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Pokladny LYNX – bez kompromisůElektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v... arr3Nevzdávejte boj s vĚETrnými mlýny, vše se dá stihnout rychleNepříjemné věci chodí ve vlnách. Proto jsme se ani nenadáli a druhá vlna EET je tu. S hrůzou jste... arr3EET z pohledu živnostníka: jak jsem vybíral pokladnuV minulém zápisníku jsem vám vysvětlil svůj názor na elektronickou evidenci tržeb, která sama o sobě... arr3LYNX: dvě mouchy jednou ranou – pokladna i plnohodnotný počítačV minulých článcích jsme si průřezově představili několik druhů pokladen. Nejmenší, které... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinujíPokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do... arr3Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET CubeJednodušeji už to nepůjde. Na trhu jsou desítky variant pokladen pro elektronickou evidenci tržeb,... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se... arr3Nejmenší byznys = nejmenší pokladny? Ne tak docelaUž máte EET pokladnu? Pokud váš byznys spadá do druhé vlny elektronické evidence tržeb, čeká vás... arr3EET v maloobchodě: nejvyšší čas ho řešitOd prvního března čeká povinnost evidovat platby také maloobchodníky a velkoobchodníky. Velké firmy... arr3Co jste nevěděli a báli jste se zeptatZa necelé dva měsíce bude odstartována první etapa Elektronické evidence tržeb (EET). Tentokrát se... arr3Nečekejte už déle, EET na vás čekat nebude!Elektronická evidence tržeb je pojem, který pořádně rozhýbal diskuze lidí i politiků o tom, zda ano... arr3QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjektyU malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny... arr3EET není strašák, je to naprostá realita!Projekt EET je rozdělen do čtyř etap, z nichž první začne už 1. prosince tohoto roku. Do startu této... arr3EET CUBE - ideální řešení pro střední a menší provozyPokladní systémy – tablety – EET CUBE používají operační systém Android se softwarovou nadstavbou... arr3Od čajovny až po restauraci – jaký pokladní systém vybrat ?Necelé dva měsíce zbývají do startu první etapy Elektronické evidence tržeb (EET). Na ni naváže hned...

KONTAKTY

Provozovatel webu
eD´system Czech a.s.
Novoveská 1262/95, Ostrava 70900
pokladny(a)edsystem.cz
IČ: 47974516


Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinují

Pokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do mobilu přes kompaktní systémy vše v jednom až po velké pokladny s dotykovým monitorem a moha periferiemi. Pokud váháte, mobilní aplikace vám nestačí a zároveň váš obchod nepotřebuje profesionální řešení za několik desítek tisíc, zvažte zlatou střední cestu – all-in-one dotykovou pokladnu Quorion Qtouch 8.

 


Výkon a funkce, které vám usnadní podnikání


Řešení vše v jednom je ideální všude, kde není dost místa a vlastně ani potřeba velkého systému založeného na klasickém PC. V zařízení malých rozměrů najdete vše, co potřebujete: rychlý hardware, přehlednou dotykovou obrazovku, 57 nebo 80 mm tiskárnu účtenek a zákaznický displej, na kterém si kupující přečte položky a ceny. K tomu můžete samozřejmě očekávat pokladní software s jednoduchou obsluhou a plně programovatelnými částmi. Svou pokladnu si tedy snadno přizpůsobíte na míru vašeho podnikání.

 

 

 

 

Nenechte se zmást rozměry, i větší pokladny strčí hravě do kapsy


Pokladny Quorion ze série Qtouch 8 fungují na bázi počítačů bez pohyblivých částí harddisku a větráků, jsou tedy naprosto bezhlučné a také odolnější. Výkon však zůstává vysoký a práce s pokladnou je vždy plynulá a rychlá. Díky LAN, USB, Wi-Fi a bluetooth připojíte k pokladně Quorion jakékoliv periferie, třeba pokladní zásuvku nebo čtečku čárových kódů pro rychlejší markování. Zároveň ji můžete připojit do standardní počítačové sítě a využívat tak další tiskárny, zálohu dat apod.

 

 

S čím vám dotyková pokladna pomůže


Součástí pokladny je nainstalovaný pokladní software QMP. Dává vám široké možnosti individualizace (plně programovatelný 8“ dotykový displej), zvládne pracovat s 50 tisíci položkami zboží. Rozdělit je můžete až do sta skupin podle potřeby, nebo uložit až tisíc zákazníků pro jednodušší práci se slevovými a věrnostními akcemi. K pokladně můžete připojit další tiskárny, ale i kdyby přišel velmi movitý zákazník, integrovaná tiskárna zvládne až tisíc řádků.

Pokud máte velký obchod (nebo restauraci) s více prodávajícími zaměstnanci, oceníte možnost rozšíření o mobilní terminál Orderman, případně jen aplikaci QOrder, kterou nahrajete do svého chytrého zařízení. Otvírá se vám tak možnost účtovat stoly či zákazníky obchodu na dálku přímo z plochy.