NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Pokladny LYNX – bez kompromisůElektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v... arr3Nevzdávejte boj s vĚETrnými mlýny, vše se dá stihnout rychleNepříjemné věci chodí ve vlnách. Proto jsme se ani nenadáli a druhá vlna EET je tu. S hrůzou jste... arr3EET z pohledu živnostníka: jak jsem vybíral pokladnuV minulém zápisníku jsem vám vysvětlil svůj názor na elektronickou evidenci tržeb, která sama o sobě... arr3LYNX: dvě mouchy jednou ranou – pokladna i plnohodnotný počítačV minulých článcích jsme si průřezově představili několik druhů pokladen. Nejmenší, které... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinujíPokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do... arr3Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET CubeJednodušeji už to nepůjde. Na trhu jsou desítky variant pokladen pro elektronickou evidenci tržeb,... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se... arr3Nejmenší byznys = nejmenší pokladny? Ne tak docelaUž máte EET pokladnu? Pokud váš byznys spadá do druhé vlny elektronické evidence tržeb, čeká vás... arr3EET v maloobchodě: nejvyšší čas ho řešitOd prvního března čeká povinnost evidovat platby také maloobchodníky a velkoobchodníky. Velké firmy... arr3Co jste nevěděli a báli jste se zeptatZa necelé dva měsíce bude odstartována první etapa Elektronické evidence tržeb (EET). Tentokrát se... arr3Nečekejte už déle, EET na vás čekat nebude!Elektronická evidence tržeb je pojem, který pořádně rozhýbal diskuze lidí i politiků o tom, zda ano... arr3QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjektyU malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny... arr3EET není strašák, je to naprostá realita!Projekt EET je rozdělen do čtyř etap, z nichž první začne už 1. prosince tohoto roku. Do startu této... arr3EET CUBE - ideální řešení pro střední a menší provozyPokladní systémy – tablety – EET CUBE používají operační systém Android se softwarovou nadstavbou... arr3Od čajovny až po restauraci – jaký pokladní systém vybrat ?Necelé dva měsíce zbývají do startu první etapy Elektronické evidence tržeb (EET). Na ni naváže hned...

KONTAKTY

Provozovatel webu
eD´system Czech a.s.
Novoveská 1262/95, Ostrava 70900
pokladny(a)edsystem.cz
IČ: 47974516


Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET Cube

Jednodušeji už to nepůjde. Na trhu jsou desítky variant pokladen pro elektronickou evidenci tržeb, některé jednodušší, některé složitější. Ne všechny se svými funkcemi dají považovat za univerzální a dostatečné pro dynamický byznys maloobchodu a velkoobchodu. Pokladní systém EET Cube však oslovuje velmi širokou škálu podnikatelů, kteří oceňují jeho přednosti v čele s jednoduchou obsluhou.

 

 

 

Je to jednoduché – stačí rozbalit a prodávat

 

EET Cube je pokladní platforma pro malé a střední podniky, která reprezentuje řešení vše v jednom. Při pořízení této pokladny tedy dostanete vše, co pro evidenci tržeb potřebujete a stačí de facto jen připojit k internetu. Součástí EET Cube je totiž výkonný tablet, praktický stojan a tiskárna účtenek, vše propojeno do kompaktního celku, který stačí jen umístit na pult, a můžete prodávat.

Základní stavební jednotkou pokladního systému EET Cube je výkonný tablet HANNSPAD 133 TITAN 2. Tento přístroj s 13,3“ širokoúhlým kapacitním displejem poskytuje dostatek operační paměti a výkonu nejen pro obsluhu pokladního systému, ale hravě zvládne funkce a programy, které od moderního tabletu očekáváte. Napomáhá tomu osmi jádrový procesor, 2 GB operační paměti a 16 GB vnitřní paměti. Prodejní periferie můžete propojit buď Wi-Fi, Bluetooth nebo micro USB porty. Tablet pracuje s operačním systémem Android 5.1, jeho ovládání je tak stejně jednoduché a intuitivní jako u chytrých telefonů.

 

 

 

Jeden jednoduchý software, prosím

 

EET Cube dodáváme s pokladním softwarem EET POS, jedním z nejjednodušších a uživatelsky nejlépe hodnocených programů využívaných při prodeji s elektronickou evidencí tržeb. Jednoduchá grafika, možnost přizpůsobení aplikace a provoz bez paušálu patří k hlavním výhodám tohoto programu.

 

 

 

 

Co když už tablet mám?

 

Pokud tablet máte a nechce se vám za pokladní systém utrácet více, než je nezbytně nutné, můžete si pořídit jen produkt EET Cube Base Max. Tedy komplexní řešení, ke kterému připojíte svůj chytrý přístroj s Androidem a můžete prodávat. Součástí varianty Base Max je pevný stojan na tablet a příslušenství, tiskárna účtenek, hub na 4 USB výstupy a pokladní software EET-POS v plné verzi.