NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Pokladny LYNX – bez kompromisůElektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v... arr3Nevzdávejte boj s vĚETrnými mlýny, vše se dá stihnout rychleNepříjemné věci chodí ve vlnách. Proto jsme se ani nenadáli a druhá vlna EET je tu. S hrůzou jste... arr3EET z pohledu živnostníka: jak jsem vybíral pokladnuV minulém zápisníku jsem vám vysvětlil svůj názor na elektronickou evidenci tržeb, která sama o sobě... arr3LYNX: dvě mouchy jednou ranou – pokladna i plnohodnotný počítačV minulých článcích jsme si průřezově představili několik druhů pokladen. Nejmenší, které... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinujíPokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do... arr3Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET CubeJednodušeji už to nepůjde. Na trhu jsou desítky variant pokladen pro elektronickou evidenci tržeb,... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se... arr3Nejmenší byznys = nejmenší pokladny? Ne tak docelaUž máte EET pokladnu? Pokud váš byznys spadá do druhé vlny elektronické evidence tržeb, čeká vás... arr3EET v maloobchodě: nejvyšší čas ho řešitOd prvního března čeká povinnost evidovat platby také maloobchodníky a velkoobchodníky. Velké firmy... arr3Co jste nevěděli a báli jste se zeptatZa necelé dva měsíce bude odstartována první etapa Elektronické evidence tržeb (EET). Tentokrát se... arr3Nečekejte už déle, EET na vás čekat nebude!Elektronická evidence tržeb je pojem, který pořádně rozhýbal diskuze lidí i politiků o tom, zda ano... arr3QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjektyU malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny... arr3EET není strašák, je to naprostá realita!Projekt EET je rozdělen do čtyř etap, z nichž první začne už 1. prosince tohoto roku. Do startu této... arr3EET CUBE - ideální řešení pro střední a menší provozyPokladní systémy – tablety – EET CUBE používají operační systém Android se softwarovou nadstavbou... arr3Od čajovny až po restauraci – jaký pokladní systém vybrat ?Necelé dva měsíce zbývají do startu první etapy Elektronické evidence tržeb (EET). Na ni naváže hned...

KONTAKTY

Provozovatel webu
eD´system Czech a.s.
Novoveská 1262/95, Ostrava 70900
pokladny(a)edsystem.cz
IČ: 47974516


Pokladny LYNX – bez kompromisů

Elektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v České republice. Povinnost evidovat tržby už od loňského roku platí pro restaurace a hotely, od prvního března však čeká druhou vlnu - maloobchody a velkoobchody. Jednoduchá nejlevnější řešení, která můžeme nyní potkávat v malých kavárnách, však zdaleka nenaplní očekávání a potřeby provozovatelů středních a větších obchodů.


Pro všechny, kteří hledají ucelená řešení bez kompromisů, jsou tu české pokladní systémy LYNX. Pokladna LYNX stojí na pevném základu – stolním PC kompaktních rozměrů, který obsluhuje hardware i specializovaný prodejní software. Ten je automaticky napojen na elektronickou evidenci tržeb. Součástí systému je kromě počítače také kvalitní dotykový monitor, praktický stojan a 80 mm tiskárna účtenek. Software funguje na spolupráci systému Windows 10 a špičkového českého pokladního programu Conto, který je vhodný jak pro restaurace, tak pro obchod.

 

 

Co všechno umí LYNX


Je výkonný. S pořízením pokladního systému LYNX nedostáváte pouze úzce profilovaný výrobek, který zvládne jen tisknout a odesílat účtenky. Dostanete plnohodnotnou nadupanou počítačovou sestavu. Díky systému Windows 10 můžete bezproblémově svá data ze starého zařízení převést do nového počítače, nepřijdete ani o své programy a veškeré podklady pro účetní budete mít na jednom místě. Potřebujete během prodeje najít online doplňující informace pro zákazníka, doobjednat zboží, poslat emaily nebo pouštět zákazníkům hudbu? Žádný problém, přepnete okno a na pokladně fungujete jako na běžném počítači. Tím se dostáváme k další výhodě.

 

Je tichý. Každý má rád svůj klid a proto vás potěší fakt, že počítač je chlazený pasivně. Tedy žádný hlučný větrák, žádné škrčení harddisku. Vše naprosto potichu. Nebojte, na funkci to vliv nemá, přece jen parametry Intel® Celeron®dual-core J1800, 2GB DDR3 RAM operační paměti a SSD disk 30GB mluví jasně.

 

Zabere málo místa. LYNX se vejde opravdu i do toho nejmenšího obchodu. Je tak malý, že se celý pohodlně vleze do necelého půl metru. Počítač, dotykový monitor, tiskárna a například čtečka čárových kódů – to vše i v nejmenším kiosku.

 

Obsluha dotykem prstu. Kvalitní monitor s úhlopříčkou 40 cm vám dá dostatečně velkou plochu na práci. Nebudete muset mžourat po malých číslech a tlačítkách, které dostanete s nejmenšími systémy “kalkulačkových” pokladen. Máte-li často špinavé a mokré ruce, nabízejí se dvě možnosti: buď připojíte myš a klávesnici, nebo si objednáte odolnou verzi dotykového monitoru.

 

Ubere vám starostí. Pokladní systém LYNX je plně připravený pro elektronickou evidenci tržeb. Systém dodáváme nainstalovaný. V originálním operačním systému Windows 10 otevřete pokladní program Conto (Conto Mini, Standard, Basic a Max, podle typu zakoupené LYNX pokladny) a můžete začít prodávat. V ceně je samozřejmě i instalace hardwaru v prodejně zkušeným technikem, pokud si sami netroufáte. Ale každý, kdo si někdy pořizoval počítač, to zvládne sám. Tedy stačí vybalit, připojit káblík od internetu a můžete prodávat. A to vše bez měsíčních paušálů.

 

Je český. Pokladní systém LYNX jsme vyvinuli a vyrobili v Česku. Takže s nákupem nedostáváte jen kvalitní produkt, ale také špičkovou zákaznickou péči. Program Conto je neustále aktualizovaný, k dispozici je vám také plná servisní podpora.