NOVINKY

arr3Bojíte se dotykových pokladen? Řešením jsou tlačítkové přístrojePřechod na elektronickou evidenci tržeb je pro mnoho podnikatelů noční můrou. Nejen kvůli zvýšeným... arr3Pokladny LYNX – bez kompromisůElektronická evidence tržeb je realita, se kterou se postupně musí vyrovnat většina podnikatelů v... arr3Nevzdávejte boj s vĚETrnými mlýny, vše se dá stihnout rychleNepříjemné věci chodí ve vlnách. Proto jsme se ani nenadáli a druhá vlna EET je tu. S hrůzou jste... arr3EET z pohledu živnostníka: jak jsem vybíral pokladnuV minulém zápisníku jsem vám vysvětlil svůj názor na elektronickou evidenci tržeb, která sama o sobě... arr3LYNX: dvě mouchy jednou ranou – pokladna i plnohodnotný počítačV minulých článcích jsme si průřezově představili několik druhů pokladen. Nejmenší, které... arr3Máte málo místa? Pořiďte si EET pokladnu "vše v jednom"Do malých obchodů, ve kterých šetříte každý centimetr volného místa, se velké pokladní systémy... arr3Kompaktní dotykové pokladny, které vás nezruinujíPokladní systémy pro elektronickou evidenci tržeb mají mnoho podob. Od jednoduchých aplikací do... arr3Umíte pracovat s tabletem? Pořiďte si EET CubeJednodušeji už to nepůjde. Na trhu jsou desítky variant pokladen pro elektronickou evidenci tržeb,... arr3Jak na evidenci tržeb: není účtenka, jako účtenkaOkolo elektronické evidence tržeb panuje mezi obchodníky stále dost obav a nejasností. Ačkoliv se... arr3Nejmenší byznys = nejmenší pokladny? Ne tak docelaUž máte EET pokladnu? Pokud váš byznys spadá do druhé vlny elektronické evidence tržeb, čeká vás... arr3EET v maloobchodě: nejvyšší čas ho řešitOd prvního března čeká povinnost evidovat platby také maloobchodníky a velkoobchodníky. Velké firmy... arr3Co jste nevěděli a báli jste se zeptatZa necelé dva měsíce bude odstartována první etapa Elektronické evidence tržeb (EET). Tentokrát se... arr3Nečekejte už déle, EET na vás čekat nebude!Elektronická evidence tržeb je pojem, který pořádně rozhýbal diskuze lidí i politiků o tom, zda ano... arr3QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjektyU malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny... arr3EET není strašák, je to naprostá realita!Projekt EET je rozdělen do čtyř etap, z nichž první začne už 1. prosince tohoto roku. Do startu této... arr3EET CUBE - ideální řešení pro střední a menší provozyPokladní systémy – tablety – EET CUBE používají operační systém Android se softwarovou nadstavbou... arr3Od čajovny až po restauraci – jaký pokladní systém vybrat ?Necelé dva měsíce zbývají do startu první etapy Elektronické evidence tržeb (EET). Na ni naváže hned...

KONTAKTY

Provozovatel webu
eD´system Czech a.s.
Novoveská 1262/95, Ostrava 70900
pokladny(a)edsystem.cz
IČ: 47974516


QUORION: Pokladní systémy pro menší podnikatelské subjekty

U malých provozoven, obsluhujících desítky až stovky zákazníků denně, jsou k dispozici pokladny QUORION nebo systém pokladen EET CUBE s programem Pexeso. Pro větší nebo pro ty, které požadují větší nabídku funkcí, jsou určeny systémy LYNX české provenience se systémem Conto.


Podnikáte-li v menším podniku, je možné uvažovat o systému QUORION. Ten zvládne všechny funkčnosti, které jsou od pokladního systému očekávány a splní i požadavky, kladené na funkčnost z hlediska EET.

 

 

Systém QUORION dokáže:


 1. - Shromáždit údaje o prodaných výrobcích, pokrmech, službách a zatřídit je do tříd DPH (0% sazby pro vratné obaly, dále do 10%, 15% a 21% sazby DPH).
 2. - Tyto údaje zakódovat a odeslat do centrální databáze EET.
 3. - Přijmout tam vygenerovaný zakódovaný jedinečný kód a umístit jej na účtenku pro potvrzení platby.
 4. - Aby pokladna QUORION takto fungovala, je zapotřebí modul QUORION EET-box.
 5. - Pokladní systémy QUORION umožňují pracovat v režimu zjednodušeného systému komunikace při trvalé nedostupnosti internetu.

 

 

 

 

 

Už základní model QUORION QMP 18 předčí všechna očekávání. 1. - Je vybaven dvěma displeji, jednořádkovým na straně zákazníka, a druhým, dobře čitelným víceřádkovým, směrovaným k obsluze.
 2. - Obsahuje tiskárnu na standardní 57mm termopapír, jehož zakládání je snadné a pochopitelné.
 3. - Má USB port pro přenos dat do externího počítače pro programování funkcionalit i zboží, zálohování, závěrky i statistiky.
 4. - Ovládání je snadné a intuitivní.
 5. - Lze opravovat a rušit zadané položky pohybem ve víceřádkovém menu kurzorovými klávesami.
 6. - V počítači je možné definovat hlavičku účtenky a umístit na ni logo a údaje o firmě i další údaje v programu QMP Lite Software. Ten lze použít i u vyšších řad prodejních pokladen QUORION s dotykovými displeji, mířené na restaurace, pekárny, čistírny a další podniky.

 

 

Už základní model pokladny QUORION nabízí uživateli překvapivě dobrou funkcionalitu i spolehlivost. Překvapí i podporou funkcí pro předzpracování i následné zpracování v počítači.