Úvod » Prodejní software » Pokladní systém PEXESO pro Android - pná verze bez poplatků


    

Pokladní systém PEXESO pro Android - pná verze bez poplatků

EET ready

skladem

 

Číslo produktu: 303871
běžná cena 4 900 Kč
naše cena bez DPH: 2 490 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 013 Kč

PEXESO je unikátní a uživatelsky velmi příjemný a jednoduchý pokladní systém, pro dotykové monitory, dotykové pokladny (POS), tablety, chytré telefony a jiné mobilní terminály a zařízení, které pracují se známým operačním systémem Android. PEXESO je možné používat pouze dotykem na displej a není možné ho ovládat pomocí myši.

Hlavní přednosti PEXESA

 • je velmi jednoduchý a intuitivní na ovládání
 • je uživatelsky přívětivý a přizpůsobí se vašim potřebám
 • umožňuje nastavení barev, stolů a položek na úrovni uživatele
 • pracuje na základě systému “Drag and drop” (táhni a pusť) - stačí danou položku či stůl podržet a přetáhnout na jiné místo
 • byl navržen pro rychlé účtování
 • poskytuje statistiky - počítá kliky obsluhy, rychlost zaúčtování a vyhodnocuje nejlepšího obsluhujícího (vhodné pro individuální motivační systém odměňování zaměstnanců)

TŘI APLIKACE V JEDNOM

Pokladní systém PEXESO obsahuje 3 typy pokladny, které můžete využít dle vašich potřeb. Buď jako pokladnu pro restauraci, obchod nebo pro osobní využití za účelem správy finančního rozpočtu.

1. PEXESO PRO RESTAURACE

 • Určeno pro všechny druhy gastronomických provozů od restaurací, přes pizzerie, bageterie, fasfoody, kavárny, ale také bary, kluby, diskotéky a další.

PEXESO - pokladna pro restaurace

2. PEXESO PRO OBCHOD

 • Vhodné pro jakýkoliv typ obchodu s prodejem zboží nebo služeb, jakou jsou například módní domy, potraviny, květinářství, kadeřnictví a další.

PEXESO - pokladna pro obchod

3. Obchodní kalkulačka

 • Prémiová aplikace, která umožňuje využití klasických funkcí registrační pokladny, tedy základní vkládání cen, počtu a DPH

PEXESO - osobní pokladna

PEXESO vyvíjelo 57 profesionálů

Na pokladním systému PEXESO jsme pracovali zhruba 7 měsíců. Protože jsem velmi nároční, další zhruba 3 měsíce probíhalo testování a vychytávání některých nedostatků. Na celém vývoji se podílelo 57 profesionálů z řad gastronomických poradců, číšníků, barmanů, provozních, testerů, grafiků a programátorů.

PEXESO a Mobilní číšník

Pokud hledáte opravdu efektivní a moderní řešení pro obsluhu na zahrádkách a letních terasách, rozhodně byste měli znát kombinaci PEXESA a Mobilního číšníka. Jedná se o pokladní aplikaci, kterou můžete provozovat na tabletu, pocket PC, PDA, mobilním telefonu či jiném mobilním zařízení, které pracuje na systému Android. Číšníkům a servírkám, kteří obsluhují terasy či letní zahrádky, umožňuje mít pokladní systém stále u sebe, což zaručuje rychlejší účtování, celkové zvýšení efektivity práce zaměstnanců a zvýšení spokojenosti zákazníků

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.