Úvod » Dotykové pokladny » EET CUBE 13 pokladna + USB tiskárna, Pexeso 100


        

EET CUBE 13 pokladna + USB tiskárna, Pexeso 100

EET ready top produkt

skladem

 

Číslo produktu: 303930
Výrobce: EET CUBE
záruka: 24 měsíců
běžná cena 12 580 Kč
naše cena bez DPH: 7 690 Kč
naše cena s DPH (21 %):
9 305 Kč

EET CUBE 13 pokladní řešení obsahuje

SW Pexeso do 100 položek  + EET modul

Kovový stabilní stojan

13" Tablet Titan 2

Stolní tiskárnu Seiko RP-D10 USB


výkonné řešení je postaveno na HANNSPAD 133 TITAN 2 s 13,3“ širokoúhlým kapaciptním displejem úhlem sledování až 178 ° a poskytuje tak dokonalý pohled na obrazovku z libovolné polohy bez mrtvých úhlů
Kovový stojan s možností uchycení k podkladu šrouby a dutou hliníkovou nohou pro vedení kabeláže, dělá z tohoto systému robustní, reprezentativní a však velmi dostupné řešení. kapacitní display umožnuje delší životnost díky skleněnému povrchu.

Pokladní systém CUBE 13 ve spojení s Hannspad TITAN 2 vám přináší spojení nevšedního stylu, vynikající funkčnosti, vysokého výkonu díky octacore procesoru a řady moderních technologií pro každodenní práci. Tablet Hannspad TITAN 2 je skvěle vybaveným nástrojem pro podnikání. Přichází s řadou mnoha vylepšení jako dvě volné pozice micro USB pro příslušenství nebo HDMI.

Cortex-A53 Octa Core
Wi-Fi
Frekvence - CPU 1500 Mhz
Bluetooth
Počet jader - Osmijádrový procesor
Pamětové karty - Ano / microSD
rozlišení 1920x1080
2x micro USB/ 1x HDMI
úhlopříčka 13,3”
Li-ion Battery 10000mAh
Velikost paměti 16GB
RAM 2GB
Operační systém - Android 5.1 v češtině


Aby Váš systém byl kompletní, je potřeba vybrat vhodnou tiskánu, která bude bez problému komunikovat přes Android a bude vám oporou ve vašem podnikání. Níže najdete doporučované tiskárny, jak mobilní BT tiskárnu, kterou si připnete za pas přiloženým pouzdrem, nebo klasické stolní pokladní tiskárny s komunikací přes USB, BT nebo LAN. CUBE umí komunikovat se dvěmi tiskárnami, když potřebujete posílat objenávky do kuchyně a účtenky tisknout na baru nebo za pasem u mobilní tiskárny.

 

Flexibilní Tiskárny RP-D série jsou momentálně nejmenšími tiskárnami na trhu. Výhodou je jejich krychlový tvar (129×129×129 mm), který umožňuje postavit tiskárnu dvojím způsobem – s horním nebo předním výstupem papíru. Díky certifikaci IPx1 proti kapající vodě je ideálním řešením i pro kuchyně.

 

Optimální výsledek výtisků Pro optimální výsledek výtisků disponuje tiskárna 4 režimy tisku: ¦vysoká rychlost – rychlost tisku až 200 mm/s ¦tichý tisk – sníží rychlost tisku na 180 mm/s ¦vysoká kvalita – sníží rychlost tisku pro kvalitní tisk grafiky, čárových kódů, QR kódů a pod. ¦proměnlivá rychlost – přizpůsobuje rychlost tisku dle charakteru tisknutých dat (písmo vysoká rychlost, grafika pomalá rychlost) Vlastnosti ¦2 možnosti výstupu papíru – horní nebo přední ¦krychlový tvar 129×129×129 mm ¦max. rychlost tisku 200 mm/s ¦splňuje mezinárodní normu ENERGY STAR ¦funkce pro úsporu papíru ¦široký výběr ovladačů a obslužných programů

Výrobce: EET CUBE